Konsept Eğitim Alanları

21. yüzyıl sınıflarına uygun modern eğitim mobilyalarımızla, etkili bir öğrenme ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Modern eğitim anlayışına uygun eğitim alanları

Emko eğitimin olduğu her yerde…

Eğitimin pedagojik gerekliliklerini eğitimcilerle birlikte düşünüyoruz. Sadece eğitim alanları tasarladığımız için modern eğitim yaklaşımlarına uygun alanlar tasarlayabiliyoruz. Tüm yaş grupları için geliştirdiğimiz ürünlerde ergonomik anlamda uygun tasarımlar ortaya çıkararak, çocuk gelişimini ön planda tutuyoruz. Pedagoji ve ergonomiyi bir arada değerlendirip, fonksiyonel eğitim alanlarını hayata geçirmeyi amaçlıyoruz.

Analog ve dijital bir arada…

Emkoedu markasıyla inovatif eğitim mobilyaları tasarlarken, Emkotech markamızla da eğitim teknolojileri üzerinde çalışıyoruz. Çağdaş eğitim anlayışını tasarımlarımıza yansıtırken eğitim teknolojisi ve inovatif eğitim mobilyalarını harmanlayarak tasarlıyoruz. Böylece eğitim alanları tasarımlarımız 360 derece eğitim anlayışı ile hayata geçiyor.

Yeni eğitim trendlerine uygun tasarımlar…

Modern eğitim yaklaşımı günümüz teknolojisi ile harmanlanarak yeni eğitim trendleri ortaya çıkardı. Bu teknolojileri eğitime uyarlamak eğitimci ve öğrencinin bilgiye kolay ulaşmasını sağlamak için birçok ürün ve program geliştirdik. Analog ve dijital teknolojileri birlikte kullanarak gelenek ve geleceği ortak paydada birleştirdik.Kişisel ve esnek öğrenme (personal and flexible education), döndürülmüş sınıflar (flipped classroom), harman ve hibrit eğitim trendleri (hybrid education), oyunlaştırarak öğrenme (gamification), proje bazlı öğrenme gibi yenilikçi yaklaşımları göz önüne alarak uygun eğitim alanları tasarımlarını kurumun eğitim yaklaşımıyla içselleştirebilmesini amaçlıyoruz.