Müzik Atölyeleri

21. yüzyıl sınıflarına uygun modern eğitim mobilyalarımızla, etkili bir öğrenme ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile öğretilecek birçok dersin ortaya çıkması ile atölyelerin sayısı ve kullanım alanları artmıştır. Çocukların uygulama yaparak öğrendikleri alanlar olan atölyeler çocukların gelişimlerine katkıda bulunurken yeteneklerinin ortaya çıkmasına da yardımcı oluyor. Okulların eğitim anlayışını yansıtan atölyeler kurumların teknolojiye ve sanata yaptıkları yatırıma göre şekilleniyor. Her kurum için butik olarak tasarlanan atölyeler amaca uygun, kullanımı kolay ve güncel ürünler ile dizayn edilmektedir.

ANFİ KONSEPTİ

Her sınıf bir konser alanı…

Çalışma atölyesi olarak dizayn edilen amfi konseptinde bireysel olarak enstrümanları rahatça çalacakları alanlar amaçlanmıştır. Çocukların özgüvenlerinin artmasına katkıda bulunmak için sahne platformu sınıflara göre dizayn edilmektedir. Boy sıralamasına göre konumlandırılan amfi puflar ister bireysel, ister grup halinde çalışmalarına olanak tanıyacaktır.

Emko Açılı Amfi Düzenli Puf

Emko Enstrüman Dolabı

Emko Piyano Dekor

PİRAMİT KONSEPTİ

Grup çalışmalarına uygun yapı…

Piramit müzik sırasının modüler yapısı sayesinde istenildiğinde birleştirilerek grup çalışmasına uygun hale getirilebilmektedir. Sınıfa göre dizayn edilecek akustik panolar, gürültü kirliliğini ortadan kaldırırken çocukların enstrüman seslerini doğru duymalarına katkıda bulunmaktadır.

Emko Piramit Müzik Sırası

Emko A Sandalye