Diğer Atölyeler

21. yüzyıl sınıflarına uygun modern eğitim mobilyalarımızla, etkili bir öğrenme ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile öğretilecek birçok dersin ortaya çıkması ile atölyelerin sayısı ve kullanım alanları artmıştır. Çocukların uygulama yaparak öğrendikleri alanlar olan atölyeler çocukların gelişimlerine katkıda bulunurken yeteneklerinin ortaya çıkmasına da yardımcı oluyor. Okulların eğitim anlayışını yansıtan atölyeler kurumların teknolojiye ve sanata yaptıkları yatırıma göre şekilleniyor. Her kurum için butik olarak tasarlanan atölyeler amaca uygun, kullanımı kolay ve güncel ürünler ile dizayn edilmektedir.

RESİM ATÖLYESİ

Görsel sanatlar eğitiminde; öğrencilerin duygu, düşünce ve izlenimlerini anlatabilme yeteneklerini ve yaratıcılıklarını estetik bir düzeye ulaştırmaları hedeflenir. Öğrenciler görsel sanatları anlama ve değerlendirme becerisi kazanırken kendi sanatsal gelişimlerini sürdürebilen bireyler olarak yetişirler. Bu sebeple doğru eğitim mobilyaları kullanarak standart bir sınıftan çok atölye ortamı yaratıldığında bu yeteneklerinin daha iyi ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Rahat çalışmalarına olanak sağlayacak geniş düz masalar ve tabure, puf gibi rahat oturum düzeni ile sınıflarınızı sanat atölyesine çevirebilirsiniz.

+

Emko Portfolyolu Çalışma Masası

Emko Sabit Tabure

Emko Şövale

SERAMİK ATÖLYESİ

Seramik ve heykel çalışmalarının üç boyutlu oluşu; öğrencilerin bilek ve parmak kaslarının gelişmesinde, el ve göz koordinasyonunun kuvvetlenmesinde önemlidir. Mermer masalar ve kurutma dolapları ile dizayn edilen seramik atölyelerinde, farklı model sergi dolapları ile çocukların çalışmalarını sergileyebilirsiniz.

Emko Mermer Masa

Emko Çalışma Kutulu Resim Dolabı

Emko Kurutma Raflı Dolap

AHŞAP ATÖLYESİ

Okullarda ahşap işleri; çocuklarda el-göz koordinasyonu, mekansal farkındalık, hassasiyet duygusu ve potansiyel olarak tehlikeli araçların güvenli bir şekilde nasıl kullanılacağını anlama konusunda kendilerini geliştirebilecekleri atölyelerdir. Bu alanların güvenli olmasını sağlamak için kullanılan mobilyalar da bir o kadar önemlidir. Dayanıklılığı yüksek masalar, çalışma tezgahları ve dolaplar ona göre üretilmiştir. Çocukların güvenliği için kullanılan materyallerin tehlike yaratmaması için düzenli olması gerekmektedir. Çalışma kutulu ve raflı tezgah modeli bu ihtiyacınızı karşılamaktadır

+

Emko Bölmeli Çalışma Masası

+

Emko Çalışma Masası

+

Emko Çalışma Bölmeli Tezgah

+

Emko Alto Sabit Sandalye

DRAMA ATÖLYESİ

Yaratıcı drama atölye çalışmaları, çocukların kendilerini ifade etmesi, dinleme ve anlama becerisini geliştirmeyi amaçlar. Bu amaca uygun olarak drama atölyelerini tasarlarken kendilerini ifade edebilecekleri sahneler ve karşısındakini anlayabilecekleri oturma düzenleri tasarlıyoruz. Çok amaçlı olarak kullanılabilen bu alanlar masal, tiyatro, müzik atölyeleri olarak da kullanılmaktadır

+

Emko Düşünce Balonlu Kitaplık

+

Emko Kitaplıklı Oturma Modülü

+

Emko Airboard Concept

Emko Ağaç Form Dekor

+

Emko Puf

SATRANÇ ATÖLYESİ

Verzalit tabla üzerine baskı yapılan satranç masaları karşılıklı iki kişinin rahat oturmasına göre geniş ölçülerde tasarlanmıştır. Masanın alt kısmında yer alan çekmecesi sayesinde kullanılan malzemeler pratik olarak toplanmaktadır. Damalı form dolap ile alana uygun çalışılmıştır.

Emko Satranç Masası

Emko Damalı Dolap

+

Emko A Sandalye

DİL ATÖLYESİ

Dil atölyeleri konuşma ağırlıklı olduğu için birbirleri ile iletişim kurabilecekleri grup çalışma alanları dizayn ediyoruz.

AKIL OYUNLARI ATÖLYESİ

Yeni nesil atölye çalışmaları için özel alanlar tasarlıyoruz.

SOSYAL BECERİ ATÖLYESİ

Çocuklara sosyal yaşamlarında becerilerini kazandırmak için birçok aktivite alanı tasarlıyoruz.

MANEVİ DEĞERLER ATÖLYESİ

Kurumların taleplerine uygun alanlar tasarlıyoruz.