Anasınıfları

21. yüzyıl sınıflarına uygun modern eğitim mobilyalarımızla, etkili bir öğrenme ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Her şey çocuklar için…

Çocukların dünyasına göre eğitim gereçleri tasarlandığında, çocukların kendi ihtiyaçlarını kendileri karşılayabildikleri için özgüvenlerinin daha hızlı geliştiği uzmanlar tarafından gözlemlenmektedir. Çocukların rahat ulaşabileceği dolap boyutları, tehlikeli köşelerin olmadığı masalar, ahşap dokular ile doğallığı ön planda tutan eğitim mobilyaları çocukların daha rahat eğitime odaklandığı alanlar sağlamaktadır. Emko; çocukların ergonomik yapısını ve sağlıklarını da göz önünde bulundurarak üretim yapma anlayışını benimsemiştir.

Bekleme Alanı

Alana göre mimari tasarım yapılarak çözümler sunarken, kullanacak olan yaş gruplarına uygun ürünler tasarlanmaktadır. Çocukların pratik olarak kullanabilecekleri dolaplar, banklar ve puflar ile konfor alanları oluşturulmuştur. Kurumların kimliklerini yansıtan özel tasarım bankolar, veli bekleme alanları ve çocukların hayal dünyalarını güçlendirecek dekor çalışmaları ile onların dünyasına giriş yapacaksınız.

Montessori Konsepti

Çocuklar için geniş hareket alanı sağlayan modüler yapıdaki ürünler, çocuğun istediği an, istediği etkinliği yapma özgürlüğü düşünülerek tasarlanan masalar ve kendi ihtiyaçlarına ulaşabilmesi için dizayn edilen dolaplar… Çocuğun kendini birey olarak görmesi, kendini eğitmesi üzerine planlanan eğitim materyalleri… Montessori eğitimi için doğru koşulların oluşturulabilmesi için doğru eğitim mobilyaları üretiyoruz. Çocukları düşünüp onların daha iyi koşullarda eğitimlerini güçlendirebilecekleri mobilyalar tasarlıyoruz.

Emko Dikdörtgen Masa

Emko Ahşap Sandalye

Emko Rakamlı Dolap

Emko Çalışma Kutulu Dolap

Emko Öğretmen Dolabı

Emko Vestiyer Dolap

Emko Tamir Köşesi

Emko Mutfak Köşesi

Emkotech GO+ Akıllı Tahta

Papatya Konsepti

Modüler yapısı sayesinde grup halinde veya bireysel şekilde masa düzeni yapılırken sınıf düzenini sağlayan dolaplar ile çocuklara alan açın… Papatya formu ve istenilen renk seçenekleri ile sınıflarda etki yaratın

Emko Wings Modüler Masa

Emko Plastik Sandalye

Emko Display & Mira Dolap

Emko Display & Mira Dergilik

Modüler Anasınıfı Konsepti

Modüler formu sayesinde birbirine eklenerek grup çalışması yapmaya olanak sağlarken istenildiği zaman bireysel olarak da kullanılabilir. Modüler ana sınıfı konsepti sayesinde hareketleriniz kısıtlanmayacak, sabit ve hantal mobilyalar yerine etkinliklerinize göre ayarlanan yapıdaki ürünler çocuklara hareket özgürlüğü sağlayacak.

Emko A Sandalye

Emko S / D / C Poliüretan Kenarlı Modüler Masalar

Aktivite Sınıfları

Anaokulu etkinlikleri, okul öncesi eğitim – öğretim döneminde çocukların öğrenme sürecini hızlandırmak, sosyal, görsel, duygusal, işitsel zekalarına olumlu bir biçimde destek olmak, onların yeteneklerini ortaya çıkarmak, gelişimlerini desteklemek ve okul çağına hazırlamak için uygulanan sistemlerin bütünüdür. Emko aktivite alanlarını tasarlarken istenilen etkinliklerin kolayca yapılmasını sağlayacak oyun alanları ve eğitim mobilyaları dizayn etmektedir.

Emko Oyun Evi

 Emko Manav - Market Köşesi

 Emko Manav - Market Köşesi

 Emko Oyuncak Dolabı

 Emko Mutfak Köşesi

Emko Kırlent ve Minder

Emko Halı

Emko Airboard Yazı Tahtası

Emko Sahne - Drama

Emko Lego Oyun Masası

Emko Okuma Köşesi

Emko Okuma Köşesi

Emko Kukla Köşesi

İLGİ KÖŞELERİ

Oyun, çocuğun kendini ifade edebildiği, yeteneklerini fark edebildiği, yaratıcı potansiyelini kullanabildiği, dil, zihin, sosyal, duygusal ve vücut (motor) becerilerini geliştirebileceği önemli bir fırsattır. Çocuklara sosyal yaşam becerileri kazandırmayı hedefleyen ilgi köşeleri; çocukların oynarken hem eğlenmesine hem de renk, boyut, biçim, şekil gibi kavramları öğrenmelerine yardımcı olur.

Emko İtfaiye Oyun Alanı

 Emko Hastane Oyun Alanı

 Emko Manav Oyun Alanı

 Emko Tamirci Oyun Alanı

Emko Market Alanı

Emko Market Alanı

Emko Market Alanı

Emko Market Alanı

SPOR AKTİVİTE ALANI

Beden eğitimi etkinlikleri ile çocuğun bedensel farkındalığı artırılmakta, yaşam boyu spor alışkanlığının altyapısı hazırlanmaktadır. Beden eğitimi sayesinde çocuklar, hareket becerilerinden çok daha fazlasını elde etmektedirler.

Emko Sünger Oyun Grubu

 Emko Ağ Tırmanma Paneli

 Emko Ağ Tırmanma Paneli

 Emko Merdiven Tırmanma Paneli

+

Emko Aktivite Minderi

Dış Bahçe

Dış mekanda bulunan öğrenme alanları sınıf ortamından daha fazla fiziksel hareketlilik sağlamaktadır. Kum havuzları, oyun evleri ve aktivite alanları ile çocukların hem fiziksel hem de motor gelişimlerinin, bilişsel, dil, sosyal, duygusal becerilerinin desteklendiği öğrenme ortamı sunuyoruz.

Emko Kum Havuzlu Oyun Evi

Emko Kuleli Oyun Alanı

Emko Yeldeğirmenli Oyun Alanı