Sınıflar

21. yüzyıl sınıflarına uygun modern eğitim mobilyalarımızla, etkili bir öğrenme ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitimin e hali! Ergonomik, estetik, etkili…

Son yıllarda hızlı değişen eğitim materyalleri kullanıcıların beklentilerini de değiştirmiştir. Daha önceki eğitim mobilyalarının sadece sağlam olması amaçlanırken teknolojinin eğitim sektörüne girmesi ile ergonomik, estetik ve işlevsel olması daha ön plana çıkmıştır. Emko sınıflar için eğitim materyalleri tasarlarken öğrenciyi merkeze alarak pedagojik, didaktik ve onların davranış şekillerine göre ürünler üretmektedir. Bunun için yaş gruplarına uygun konsept sınıflar oluşturmuştur. Estetik, kolayca hareket eden ve modüler yapıları ile istenildiğinde grup çalışmasına uygun hale gelen modeller tasarlamıştır.

LİNE SERİSİ

Harekete hazır mısınız?

Yeni neslin hızlı öğrenme kabiliyetine yetişecek olan Emko Line sıralar sınıflarda yerlerini alırken, sıraların sağlam, sağlıklı ve pratik olması sınıfları daha canlı yaşam alanlarına çeviriyor.

LİNE+ SERİSİ

Sınıfa değil kişiye özel sıralar…

Hareket kabiliyetinizi kısıtlayan, ayarlanamayan, boyunuza uygun olmayan sıralar vücut anatominizi bozmaktadır. Tek tip standartlarda üretilen sıralar öğrencileri, uzun boylu olduğunda en arka sırada, kısa boylu olduğunda ön sırada oturmak zorunda bırakmaktadır. Emko Line+ sıralar sınıf içi hareketi sağlarken öğrencilerin kendi boyuna ve yapısına göre sırasını ayarlama imkanı sağlamaktadır.

MİRA SERİSİ

Standartlarınızı Mira konsept ile yükseltin…

Mira sınıf konsepti ergonomik, şık ve kullanışlı modelleri ile sınıflarınızı donatırken öğrenci ve öğretmenin kullanım rahatlığını hedefliyor. Öğrencilerin yaş gruplarına göre uygun ölçüler belirlenerek sınıflar dizayn ediliyor. Sıralardan öğretmen kürsüsüne, öğrenci dolaplarından sandalyelere kadar ince düşünülmüş detaylar sınıflara konforu getirecek.

BEAN SERİSİ

Standardınız yüksek olsun…

Modüler yapısı sayesinde bireysel ve grup çalışmaları artık çok daha kolay! Birbirine geçen tabla yapısı pratik şekilde birleşerek öğrencilerin kullanımını kolaylaştırırken modüler sınıf dolabı sınıfın tüm ihtiyacını karşılıyor.

PİRAMİT SIRA SERİSİ

Eğitimi birleştiren sistemler…

Birbirine eklenerek grup çalışmalarını elverişli hale getiren piramit sıralar, bireysel kullanım içinde ideal yapı oluşturuyor. Poliüretan kenarlı tabla yapısı uzun süre kullanımı sağlarken, ayak kısmındaki tekerlekler pratik kullanımı sağlıyor.