Laboratuvarlar

21. yüzyıl sınıflarına uygun modern eğitim mobilyalarımızla, etkili bir öğrenme ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
Son yıllarda gelişen teknoloji ile öğretilecek birçok dersin ortaya çıkması ile atölyelerin sayısı ve kullanım alanları artmıştır. Çocukların uygulama yaparak öğrendikleri alanlar olan atölyeler çocukların gelişimlerine katkıda bulunurken yeteneklerinin ortaya çıkmasına da yardımcı oluyor. Okulların eğitim anlayışını yansıtan atölyeler kurumların teknolojiye ve sanata yaptıkları yatırıma göre şekilleniyor. Her kurum için butik olarak tasarlanan atölyeler amaca uygun, kullanımı kolay ve güncel ürünler ile dizayn edilmektedir.

OCTAGON

Octagon laboratuvar masası sekizgen model yapısı ile dar alanlarda bile kolayca yerleşebilmektedir. Masalar üzerinde bulunan paneller, özel tasarımı sayesinde istenildiğinde açılıp kullanılabilir iken istenildiğinde kitlenerek kapalı durumda muhafaza edilebilir. Öğretmen masasına özel tasarlanan kontrol paneli ile tüm öğrencilerin masasındaki su, gaz ve elektrik sistemleri kontrol edilebilmektedir.

Emko Octagon-K Çalışma Masası

Emko Öğretmen Çalışma Masası

Emko Airboard Concept

RECTANGLE

Rectangle laboratuvar masası üzerinde bulunan paneller özel tasarımı sayesinde istenildiğinde açılıp kullanılabilirken istenildiğinde kilitlenerek kapalı durumda muhafaza edilebilir. Öğretmen masasına özel tasarlanan kontrol paneli ile tüm öğrencilerin masasındaki su, gaz ve elektrik sistemleri kontrol edilebilmektedir.

Emko Rectangle-F Çalışma Masası

Emko Rectangle-F Çalışma Masası

Emko Çeker Ocak

HAZIRLIK ODASI

Laboratuvar odaları için dizayn edilen hazırlık odaları deney hazırlamak için veya kullanılan tehlikeli ve kırılgan malzemeleri depolamak için kullanılmaktadır.